KONST / Litografier / Färglitografi 14666442
nr 1466 6442
Håkan Welin
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 28/99, yttermått inklusive ram: 52x36, yttermått inklusive ram: 57x42 cm
Håkan Welin, född 1960, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:03:57
9/5 18:15:54